نتایج جستجو برای عبارت :

داستان میراکلس/خارج از کت بلاگ ورلد

سلام....ما قراره توی داستان هامون یه چیزی داشته باشیم به نام catblog world (دنیای کت بلاگ)
حالا یعنی چی؟
یعنی اینکه ما یه سری نکات داریم که مخصوص داستان های خودمونه
مثلا یه کوامی خلق میکنیم تا تو داستانامون استفاده کنیم
شما هم اگه اجازه بگیرید میتونید داستان هاتون رو وارد کت بلاگ ورلد کنید
دانلود و دسترسی به بلک بری ورلد
دسترسی و دانلود از بلک بری ورلد ( Blackberry World ) یکی از
دغدغه‌هایی است که برای هر فردی که از گوشی‌های بلک بری استفاده می‌کند، آن
را درک می‌کند.
به دلیل مسدود بودن آدرس اینترنتی ( IP Address ) کشور ایران، دسترسی به
بلک بری ورلد برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست و به‌صرفه‌ترین روش
برای رفع این محدودیت استفاده از وی پی ان است.

ادامه مطلب
بررسی موسیقی متن سریال وست ورلد
تم اصلی موسیقی وست ورلد پیانو است که رامین جوادی به خوبی می‌داند چطور
برای این ساز آهنگ بسازد. دو جریان در موسیقی متن سریال مشهور است، یکی
موسیقی مربوط به وست ورلد و دیگری موسیقی اتاق‌های کنترل سرد و دنیای
واقعی. او با ترکیب سازهای زهی حالتی مرموز و خیالی به موسیقی داده است.
نقد و بررسی موسیقی متن فیلم های سینمایی
دانلود رایگان سریال وست ورلد Westworld با لینک مستقیم
دانلود سریال وست ورلد کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود سریال خارجی وست ورلد Westworld
لینک دانلود فصل ۳ به زودی ….

درباره سریال : داستان سریال مربوط به عصر ظهور هوش‌های
مصنوعی است. دو نفر برای ماجراجویی به یک پارک با تکنولوژی بالا در غرب
وحشی می‌روند. این پارک شبیه به دوران روم باستان، زمان کابوی‌ها و قرون
وسطی ساخته شده و پر از ربات است. هنگامی که سیستم مرکزی پارک دچار مشکل
می‌شود، ربات ها شورش می‌
سوژه سریال « وست ورلد » برگرفته از فیلمی به همین نام که در سال ۱۹۷۳ توسط مایکل کرایتون ساخته شد، می باشد. داستان سریال در دورانی روایت می شود که انسانها توسط تکنولوژی به دوران غرب وحشی و شهری مجازی به نام وست ورلد فرستاده می شوند تا در آنجا از میزبانانی که قدرت مقابله با آنها را ندارند سوء استفاده کرده و حتی دوئل های خونباری به راه بیندازند.
ادامه مطلب
دانلود سریال Westworld دوبله فارسی
دانلود سریال Westworld زیر نویس فارسی با لینک مستقیم
دانلود سریال جهان غرب با کیفیت 1080-HD و720

خلاصه داستان سریال westworld:
آیا از داشتن روبات یا به اصطلاح سریال میزبان که با آن هر کاری را که میخواهید انجام دهید و آن ربات هم هیچ چیزی یا و یا حتی تقاص کارهایی که روی انجام داده اید را ندهد؟؟
در سریال جذاب و معمایی westsorld یا همان جهان غرب که توسط لیزا جوی(یکی از تهیه کنندگان سریال مهره سوخته)و جاناتان نولان ساخته شد؛جواب سوا
دنیای غرب یا وست‌ورلد (به انگلیسی: Westworld) مجموعهٔ تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساختهٔ مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است. نولان علاوه بر همراهی جی. جی. آبرامز، برایان بورک، جری وینتراب و لیزا جوی به عنوان مدیر تولید، کارگردان قسمت آزمایشی این کار هم بود.[۳] فصل نخست این مجموعهٔ ت
 دانلود سریال Westworld | وست ورلد
دانلود فصل سوم سریال Westworld | وست ورلد

دانلود فصل سوم سریال Westworld | وست ورلد

دانلود سریال Westworld

قسمت 4 اضافه شد

نام سریال: 

Westworld

ژانر:

درام , علمی تخیلی , وسترن

سازندگان: 
Jonathan Nolan , Lisa Joy Nolan
ستارگان: 

Anthony Hopkins , Evan Rachel Wood , Ed Harris

سالهای پخش: 

2016 - 2020

8.7,10

شبکه پخش کننده: 

hbo

وضعیت: 

فصل سوم

کیفیت: HDTVاطلاعات بیشتر: ...خلاصه داستان: 

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب
قالب بیان قالب بیان رایگان قالب بیان حرفه ای قالب بیان مذهبی قالب بیان نقاش قالب بیان اسکینک قالب های بیان قالب جدید بیان طراحی قالب بیان قالب بلاگ بیان رایگان دانلود قالب بیان قالب بیان عرفان قالب ایران بیان قالب اندروید بان قالب ایران بیان برای رزبلاگ قالب حرفه ای بیان رایگان قالب های حرفه ای بیان طریقة تحمیل وترکیب قالب بیان الاحترافی مع الاضافات قالب برای بیان قالب بلاگ بیان قالب بلاگ بیان رضا قالب بلاگ بیان مذهبی قالب بلاگ بیان ورزش
دنیای انیمه بسته شد
بعد از چند روز دوباره انیم ورلدی‌ها که حالا قرار بود مثلا کاسه کوزه‌شون رو جمع کرده باشن و حتی گفته بودن از فردا بیفتید به جون هم... که مثلا همه رو بترسونن که دیگه کسی نیست انیمه‌ها رو زیرنویس کنه دوباره سر و کله‌شون پیدا شد و گفتن نه، اگه حمایت معنوی ومالی ازمون بشه دوباره برمی‌گردیم. حالا چطوری؟ اینطوری که حق ندارید زیرنویس رو از هیچ جایی غیر از اینم ورلد دانلود کنید. حالا اگه اون جای دیگه اسم مترجم و سایت و خلاصه همه
سلام.پارت سه
سومکت ، لیدی باگ رو هل میده و هر دو روی زمین می افتند. -پس تیر هایی که به سمتمون می اومدن کجا رفتن ؟-یعنی محو شدن ؟ولپینا از پشت دیوار به دو ابر قهرمان حیرون نگاه میکنه .پوسخندی میزنه و دوباره در فلوتش فوت میکنهلیدی باگ و کت دوباره متعجب تر از قبل به هم نگاه کردند :پرنسس فرایگت (در دوبله فارسی با نام شاهدخت معطر ) بعد همزمان ادامه میدن ولی تو توی مدرسه...هر دو صحبتشون رو نصفه میزارن و بعد به سمتش می دوندلیدی باگ یویوش رو به سمت پرنسس ف
شهربازی بتو کاررو ورلد برزیل
بزرگترین پارک برجسته‌ی آمریکای لاتین در برزیل، «بتو کاررو ورلد» (Beto Carrero World) می باشد.
مساحت تقریبی ۳۵۰۰ هکتار ،خانواده‌ها و عاشقان هیجان را با محیطی رنگارنگ به سمت خود می‌کشاند. میهمانان با ورود به این پارک با ساختمان رنگارنگ «کاستلو داز ناسویس» (Castelo das Nações) روبه‌رو می‌شوند که غرفه‌ی بلیط ‌فروشی و فروشگاه‌ها و کافه‌های مختلف را در خود جای داده است.
پارک هفت منطقه‌ی مجزا با چهار ترن‌هوایی دارد یکی از آن‌
کنبانوا دوستان ! o(^▽^)o
همونطور که قبلا گفتم یه تعدادی از قسمت های اضافی کوروکو نو بسکت رو زیرنویس کرده بودم و قبلا تو سایت های دیگه گذاشته بودم اما می خوام اینجا هم بذارم برای اطمینان !
NG Shuu قسمتهای اضافی کوروکوئه که اتفاقاتی که تو انیمه افتاده رو به نوعی مسخره می کنه و خیلی بامزه اس ! 
من قبلا این فایل رو با کمک دوستم Real Fantasy تو سایت انیم ورلد گذاشتم اما انیم ورلد در حال حاضر از دسترس خارجه ...
برای دانلود کردن تمام قسمتهاش کلی تلاش کردم و بعد از
پارت دوم
نویسنده:ng
داستان
پارت دوممرینت و الیا از کلاس بیرون میرن و شروع به قدم زدن می کنند -هی مرینت... ادرین داره میاد سمت ما ادرین با لبخند نزدیک مرینت میشه -سلام مرینت-ادرین! اتفاقی افتاده؟ادرین ادامه میده :مرینت تو همیشه به عنوان یه دوست راهنمایی های خیلی خوبی بمن  میدی .قزیه مربوط به کاگامیه (خسته نباشید)پیشنهاد قبلی تو یعنی رفتن به پیست پاتیناژ پیشنهاد خیلی خیلی بود ولی من دوباره از تو راهنمایی میخوام...الیا صحبت ادرین رو قطع میکنه: به
تازه واردم در بیان ولی نه در وب نویسی. از سال ۸۷ شروع کردم با وبی در بلاگفا و در عرصه ی ریاضی که رخدادهای مدرسه امان را ثبت میکردیم با جمعی از همکاران. در کنارش وب شخصی ام را به راه انداختم تا سال ۹۴ که سرور بلاگفا دچار مشکل شد و پستهای چند ساله ام را گرفت و پس نداد با حالتی قهر به بلاگ اسکای مهاجرت کردم و ۴ سالی هم در بلاگ اسکای قلم زدم. از همه چیز. مادرانه هایم که شیطنتهای وروجکهایم را روایت میکرد. داستان پاییزان که راوی عشق نافرجام بود. داستا
گیم اف ترونز فصل 1 قسمت 2 از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
سریال بازی تاج وتخت فصل 1 قسمت2 دوبله به فارسی HD
دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود زمان دوم سریال گیم اف ترونز دانلود سریال گیم اف ترونز زمان 2 دانلود زمان دوم سریال بازی کلاه و تخت Game Of Thrones Season 2 دانلود سریال Roswell New Mexico زمان 1 بخش 12 همه . ▶ 48 32 Jul 29 2018 به همه کیفیت داستان هفت خانواده اشرافی به هدف حاکمیت بر کشور داستان ای وستروس سر کیفیت ستیز به داستان از جایی آغاز می شود که.
ادامه مط
قالب بلاگ بیان دانلود فیلم و سریال "سین" بلاگ تمز دارای ویژگی های خیلی زیاد و حرفه ای است.دارای چندین طرح هدر ( سربرگ ) می باشد که امروز اولین طرحش رو با شما اشتراک می گذارم نظر یا پیشنهادی دارید در خدمت تون هستم.اگر توی اسکرین شات دقت کنید اطلاعات فیلم مانند ؛ ژانر فیلم و رتبه نمایش داده شده که  بصورت اتوماتیک از سایت IMDB  فراخوانی می شود.
بسم الله الرحمن الرحیم 
InTheNameOfGod
این وبلاگ جهت آموزش و ساخت مدارات الکتریکی ساده ساخته شده است..This blog is disigned to teach & builld simpel electrical ciricuits
ایمیل ادمین بلاگ:\ AdminBlogEmail
Piter.ta@yahoo.com
ادمین بلاگ:محمد صالح تقویAdminBlog:MohamadSalehTaqavi
تاریخ شروع به کار بلاگ:20/3/1399
    2/6/2020:BlogStartData
 قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای بلاگفا، میهن ... قالب بلاگ بیان حرفه ای خبری ریسپانسیو در 11 رنگ ...
قالب هانسن یک قالب خبری حرفه ای ریسپانسیو (واکنشگرا) هست که برای سرویس بلاگ بیان (blog.ir) به صورت اختصاصی طراحی شده است. اگر دنبال یک قالب حرفه ای ...
نسخه واکنش گرا ( ریسپانسیو ) قالب امید بلاگ - بلاگ ... - قالب بلاگ بیان
./نسخه-واکنش-گرا-ریسپانسیو-قالب-امید-
صفحه نخست · وبلاگ · فروشگاه · مرکز آموزش · حری
در چهار مرحله به راحتی می توانید به قالب بلاگ بیان خودتان اسلایدر اضافه کنید.بدون نیاز به هیچگونه کدنویسی فقط کافیه های کدهای مربوطه را با توجه به مطلب در جای مناسب قرار دهید، جاوا اسکریپت را فعال کنید و مطالب خودتان را با نشانه اسلایدر منتشر کنید و از اسلایدر بلاگ تان لذت ببرید.
ادامه مطلب در بلاگ تمز
آموزش ساخت قالب بلاگ بیان بخش دوم را با کدنویسی سربرگ یا هدر قالب بلاگ مان شروع می کنیم. همانطور که در مطالب قبلی گفته شد برای ساخت قالب بلاگ بیان باید اصول اولیه کدنویسی اچ تی ام ال را بلد باشید.در این بخش یه توضیح کوتاهی در مورد ساختار اصلی کدنویسی اچ تی ام ال را یادآوری می کنم. حتماً این بخش ها را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
قالب انحنای بلاگ بیان ؛ قالبی حرفه ای برای وبلاگ نویسان حرفه ای بلاگ بیان می باشد.طراحی چشم نواز منحنی و رنگبندی زیبا که شما می توانید مطابق سلیقه خودتان رنگبندی آن را ویرایش کنید.برای انتخاب رنگبندی مناسب می توانید از ابزار سی اس اس گرادینت آماده بلاگ تمز استفاده کنید که دارای چند هزار رنگبندی می باشد کافیست رنگ مورد علاقه را انتخاب و کد را تحویل بگیرید.دانلود قالب انحنا بلاگ بیان
کد تخفیف برای خرید قالب های حرفه ای بلاگ بیان ، با عضویت در گروه پشتیبانی و راهنمایی بلاگ بیان می توانید  از کدهای تخفیف بهره مند شوید.
کد تخفیف در کانال منتشر شده است که برای 10 نفر قابل استفاده می باشد.این کد برای قالب انحنا می باشد. دریافت کد تخفیف
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
نام درس 
فعالیت های انجام شده (تکلیف) 
فعالیت های خواسته شده (تکلیف) 

معارف
تدریس:تکمیل درس5+پاورپوینت 
_

ورزش
امتحان طناب زنی 
فرصت دیگر برای امتحان طناب زنی هفته دیگر

ریاضی
تدریس:ادامه درس جبر
صفحه34و35کتاب وزارتی ریاضی درکتاب و صفحه 36 تمرین در دفتر

کار و فناوری
تدریس:کامپیوتر با ورلد
خلاصه کار جعبه ساخته شده در ورقه A4 برای شنبه

تغییر استایل پنل مدیریت بلاگ بیان! شاید قبلا مطلب آموزش تغییر فونت پنل مدیریت رو مطالعه کرده باشید.در این مطلب برای شما دوستان یک اسکرین شات از پنل مدیریت بلاگ بیان اشتراک می گذارم تا ببینید می شود پنل مدیریت رو بصورت حرفه ای تر و البته شخصی سازی شده با سلیقه خودتان باز طراحی (ریدیزاین) کنید و لذت ببرید.
ادامه مطلب

اول از همه. .. سلام.. .
سلامى زیبا با تصویرى زیبا از ورلد واید هندساممون

................................

مستر ورلد واید هندسام . ...این اعتماد به نفسو اعتماد به سفم رد کرده..... این اعتماد به آسمونه..

................

فکتو بى خیال. .....قیافه رو نیگااااااا.. .

این استعداد نقاشیش داره حیف میشه بچم ...T_T

وقتى میگیم اون فقط ى بیبیه ینى این.. ...*.*

-سخن بزرگان-

اینو باید با اب طلا نوشت. .

❤❤❤my hope

شوگائه دیگه... 

That's right hopi

به خواست
شهر بازی سافاوی ورلد تایلند
اگر در پی شایسته ترین هدف های پاییزه و زمستانه مهاجرت می‌باشید , می بایست به سراغ کشورهایی با آب و هوای گرمسیری یا این که کویری بروید . از آن پاراگراف می شود به مالزی , تایلند و امارات متحده عربی اشاره نمود که از قضا , هر سه مقاصدی دوست داستنی دربین گردشگران هموطن می‌باشند . ولی درین دربین , اسم تور تایلند به دلایلی مخدوش شده و در نزد اکثری از خانواده های اهل ایران , رخ چندان خوشایندی تحت عنوان مقصدی برای تفریح و گشت
دوستانی که به دنبال اطلاعاتی در جهت زیورآلات و بدلیجات هستند میتوانند از بلاگ سایت های زیر اطلاعات کسب کنند و مقالات جالبی را مطلعه کنند.

وب سایت بدلباز یک سایت در حوزه بدلیجات بسیار فعال هستند و بخش بلاگ آن بسیار مفید می باشد و میتوانید از آن استفاده کنید.

بلاگ بدلباز

وب سایت فانوس گالری این وب سایت هم تنوع بدلیجات بسیار بالای دارد و شما میتوانید از مقالات آن استفاده کنید و تنوع کالای بسیار زیادی در نوع بدلیجات خود را دارا میباشد.

بل
اولین قالب برای بلاگ بیان با محتوای فانتزی و برای بلاگ های شخصی منتشر می کنم این قالب با رنگ بنفش خیره کننده کاربر رو جذب خواهد کرد از ویژگی های این قالب طراحی ساده و شیک ، ریسپانسیو صحیح و بهینه سازی در موتور های جستجوگر، استایل جذاب در بخش برترین مطالب و دیگر موارد با که با مشاهده و قرار دادن در وبلاگ پی خواهید برد...
ادامه مطلب
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
قالب های وبلاگ بلاگ اسکای ، دو ستونه (قالب های دو ستونه ، در یک ستون نوشته ها و مطالب درج می شود و یک ستون کناری برای لینک ها و اطلاعات در کنار آن قرار دارد) ...پس از کلیک بر روی لینک ایمیل شده، به وب سایت بلاگ اسکار هدایت ... را یادداشت کنید زیرا برای بروز رسانی و نوشتن مطلب جدید در وبلاگ خود با ...
http://film1dastan.blogsky.com
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
در ساعت اوج کاری، از خستگی، بلاگ را باز می‌کنم. وقتی این کامنت را که برای پست قبلی گذاشته شده می‌خوانم، لبخند می‌زنم! خیلی وقت بود که جا نخورده بودم! داستانِ جالبِ سه خطی! عکس صفحه را برای یلدا می‌فرستم. جواب می‌دهد "از بس مرموزی!" لطفا بنویسید که شما تاحالا چه فکرهای عجیبی راجع به من کرده‌اید!؟ یا حتی چه فکرهای عجیبی راجع به بلاگر های دیگر کرده‌اید؟ اگر داستان کوتاهی دارید زیر همین پست بنویسید و اگر داستان کمی طولانی تر است یک پست جداگانه
باعرض سلام و ادب و احترام خدمت همه دوستانی که این مطلب رو می خوانند.
حدود یک هفته پیش پویشی به دست دوست عزیزم آقا محمد در نقل بلاگ شروع شد.
موضوع این پویش هم ((کمک به بیان بلاگ)) بود .
بنده حقیر هم در حد توان ، گفتم کار هایی رو که از پس انجامشون بر میام رو در چند سطر بنویسم . انشاالله که مفید واقع بشه.

ارایه قالب های متنوع در شأن وبلاگ نویسان بیان بلاگ
دعوت از وبلاگ نویسان سایر سرویس های وبلاگ دهی برای پیوستن به جمع کاربران بیان بلاگ
تولید محتو
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ

☠️‍: وقتی نوشیدنی مانستر وارد بازار شد،توجه عده ای را به خودش جلب کرد،محبوبیت این نوشیدنی برای مزه ی متفاوت اسکری ورلد و همینطور لوگوی جالب آن بوده،که حرف "M" یعنی اول کلمه "Monster" به صورت جای پنجه ی یک هیولا است.
☠️: یک سال بعد از وارد بازار شدن مانستر پسر بچه ی ۱۸ ساله ای گفت : کلمه ی مانستر خیلی شبیه به عدد ۶۶۶ (عدد شیطان) درج شده،اما سازندگان مانستر اسکری ورلدگفتند که همچین چیزی نیست و کاره شیطان پرستانه ای انجام نداده ایم و حتی اگر دقت کنی
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
قالب ریسپانسیو زمستان بلاگ بیان یک قالب وبلاگی تمیز ، ساده ، مینیمال و شیک است.قالب زمستان کاملاً ریسپانسیو و نکات سئو رعایت شده است. این قالب طوری طراحی شده که  به شما کمک می کند تا پست های خود را فوق العاده تمیز و زیبا به نمایش بگذارید.
دانلود قالب زمستان بلاگ بیان
پس از عرض سلام و درود خدمت مراجعین محترم؛
با توجه به اینکه در ابتدای فعالیتمان هستیم و تا زمانی که آموزش ها در بلاگ، مرتب شوند،
بجهت دسترسی به فایل PDF آموزش ها، لطفا به بخش دانلودینگ بلاگ سر بزنید.
لینک دانلود فایل PDF آموزشی ارائه شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و ایران نیز در صفحه مذکور درج شده است.
با تشکر از همراهی شما عزیزان
مدیریت بلاگ بورسینگ
تا یک سال وبلاگم خراب بود، از پشتیبانی بلاگ گفتن که باید با رایانه وارد بشی و راهی نداره. الان تبلت گرفتم تا بهتر ببینم، بخوانم و اگه تونستم بنویسم. دراین سال هرچی زور زدم نتونستم مطلب آپلود کنم. البته بین این خرابی به بیان بلاگ وفادار بودم و مهاجرت نکردم. بازم سلام دوستان. 
بی صبرانه منتظرم بشه با نرم افزار مهاجرت بیان کل آرشیومو از بلاگ اسکای بردارم با خودم بیارمتاااااااااازه میشه وبلاگ قبلیمم از پرشین بیارم 
اینجا چقدرررررررررر امکاناتش خوبه....ینی دیدن داشتما
کاش زودتر ما رو از توهم در میاورد بلاگ اسکای
ما اینجا مجموعه داستان های توپخانه رو منتشر می کنیم و این اولین داستان من هست که داستان هارو به صورت پاورپوینت در اختیارتون میزارم.این داستان که اسمش هست انتقام رو تا چند روز آینده براتون میزارم...
اما بریم یه پیش داستان ازش داشته باشیم:
شما نخواهید مرد...
از روی تخت بلند می شوید.فضا مرموزه...تا جایی که چشم کار می کند هی چنشانه ای از حیات دیده نمی شود.فقط سرباز مرده...
شما حتی نمی دانید کجا هستید.اما سعی می کنید با بی سیم با مرکز ارتباط برقرار کنید
بازم هفت سالم بود ! نه دقیقا ولی نزدیک به هفت سالگیم، آره بچه بودم ! یادم نیست من از سید (پسرخالم که اون موقع تقریبا بیست و پنج، سی سالش بود) درخواست کردم تا برام داستان بگه یا سید خودش برام داستان گفت، ولی هرچی بود واقعا حوصلم سر رفته بود و به این داستان نیاز داشتم !
ادامه مطلب
ترش بلاگ برای شفافیت قیمت‌ها
یکی از معضلات اساسی مردم اختلاف قیمت شدید و مافیای قیمتی بازار با قیمت فروش باغدار لیموترش و مرکبات بوده و هست.
در ابتدای مسیر شاید با اطلاع رسانی از قیمت لیموترش از شهرستانی کوچک در کشور شروع شود.
ترش بلاگ در تلاش است تا هم پایگاه اطلاع رسانی از قیمت لیمو و گاهی مرکبات باشد  و هم تامین کننده.با در اختیار داشتن باغی کوچک در شهرستان رودان و حتی دسترسی از طریق دوستان این مهم فراهم آمده است.
باشد تا اولین قدم در جهت
داشتم بلاگ مجید گروسی رو میخوندم یه پست داشت که میگفت دوباره دارم زیاد پست میزارم یعنی که احتمالا از دوستام دور شدم اینو من به شدت تو خودم حس میکنم یعنی مثل اینکه مقداره ثابتی روابط اجتماعی توم وجود داره که باید خالی شه و اگه نتونم رو دوستام خالیش کنم میام روی بلاگ میریزمش که شامل چس ناله و اینا میشه 
خلاصه این که پست نیزارم از نظر خودم خیلی خوبه و همش به خواطر دوست های جدیدیه که پیدا کردم
 بلاگ مجید هم اینه  magaroo.blog.ir بعد خیلی ادم خفنیه ولی خو
shirazart.blog.ir 
**" داستان کوتاه " که شاخه ای از ادبیات داستانی منثور است ، به طور تقریب دارای سابقه ای یکصد و پنجاه ساله در جهان است .داستان کوتاه معمولا از هزار و پانصد تا پانزده هزار کلمه را شامل می شود ." ارنست همینگوی " و " جیمز جویس" با آثار خود معیارهای تازه ای را برای داستان کوتاه خلق کرده اند .
** از میان داستانهای کوتاه فارسی ، نمونه های زیر شایان ذکرند: یکی بود یکی نبود ، اثر : جمال زاده _ زن زیادی ، سه تار و پنج داستان ، اثر : جلال آل احمد_ شهری چون
بجهت سهولت استفاده مراجعان عزیز، صفحه نقشه مطالب بلاگ راه اندازی شد؛ امید است تا بورسینگ بتواند تمامی نیازهای آموزشی مراجعان عزیز را برآورده کند.
صفحه اصلی
          آموزش
          لغت نامه
          دانلودینگ
          نقشه صفحات بلاگ
          ارتباط با مدیریت بلاگ
          تبلیغات و ارسال کمک مالی
لازم به ذکر است که صفحات ذیل به علت آماده سازی بلاگ، غیرفعال هستند :
۱- آموزش
۲- لغت نامه
۳- ارتباط با مدیریت بلاگ
بلاگ 
پارسی بلاگ 
آرمان بلاگ 
رزبلاگ
این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب
معرفی سایت سرویس وبلاگ نویسی پرشین بلاگ
اگر تصمیم دارید برای خودتان یک وبلاگ داشته باشید و دل نوشته های خود را منتشر کنید / میتوانید از سرویس پرشین بلاگ استفاده کنید
از لینک ذیل میتوانید ثبت نام کنید و همین لحظه وبلاگ خود را ایجاد کنید
https://mymusicha.persianblog.ir/
به اطلاع وبمستران گرامی می رساند :

10 سرویس بلاگ دهی معتبر فعال و سالم مشابه بلاگفا با قامت بالا و رتبه کشوری با مشخصات زیر بفروش می رسد .
بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری در برای سئو کاران و وبمستران زمینه تبلیغات , فروش رپورتاژ و بک لینک

اتوریتی بین 32 الی 34
رنک الکسا بین 800.000 الی 300.000 کشوری
تعداد وبلاگ های هر سرویس : 800 الی 2000 وبلاگ

برخی از قابلیت های مدیریت:
قابلیت انتشار رپورتاژ در کل وبلاگ ها با چند کلیک
قابلیت تبلیغات بنری و متنی
قابلیت وی
در باغ یک دیوانه خانه، جوانی رنگ پریده, جذاب و شگفت انگیز را دیدم.
بر نیمکتی کنار او نشستم و گفتم : «چرا این جایی؟» مرد با تعجب به من نگاه کرد و گفت :«چه سوال عجیبی، اما جوابت را می دهم. پدرم می خواست مثل او باشم؛ عمویم هم می خواست من مثل خودش باشم. مادرم می خواست من تصویری از شوهر دریانوردش باشم و از او پیروی کنم. برادرم فکر می کند باید مثل او ورزشکاری ماهر باشم.» «استاد فلسفه و استاد موسیقی و استاد منطق هم می خواستند مثل آنها باشم، مصمم بودند که

طراحی سایت b2b

تفاوت وبسایت با وب لاگ چه است
برخی از وبسایت ها در وب وجود دارا‌هستند که جزو موسسه ها ارائه کننده سرویس ها وب لاگ میباشند و فضایی را در مشت استفاده کننده قرار میدهند تا استفاده کننده بتواند صفحه ها منحصر مرتبط با خویش را داشته باشد و آن را مدیر کنند. بلاگ معمولا در ساب دامنه ای از وب سایت متبوع قرار میگیرد که از روش آن نشانی قابل دسترسی خواهد بود که مثلا نشانی چیزی مشابه به YourWeblogAddress.WeblogDomainName.com خواهد بود که اما برخی از بلاگ ها
دانلود داستان عاشق کم رو
    این داستان, داستانی عاشقانه که توسط بنده نوشته شده است.این رمان ,ماجرای عاشق شدن پسری نوجوان به نام حسین است. او کم رو و خجالتی است و می خواهد به عشقش برسد و...
برای دانلود داستان به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
⚠️این ورژن جدید رویداد ورلد آف تراک را پشتیبانی نمی کند⚠️
❗️اگر آپدیت کنید به Multiplayer کانکت نمی شوید❗️
‍ تغییرات نسخه 1.36 بتا در Ets2 :
نقشه:جزیره کورسیکا (Vive la France! DLC)
امکانات:پین های ناوبری اجتناب کنیدوسایل نقلیه جدید ترافیک عبوریراننده ها، کامیون ها و تریلرها در نقشه های مدیر قابل مشاهده استپشتیبانی کامل DX11ورودی زبان چینی و سایر زبان های غیر لاتین پیشرفت های ضد آلیاژ 
عمومی:تغییر کیفیت نور خورشید (HDR)تغییرات LP برای ترافیک عبوری ادیت عل
به بلاگ اس ای موویز خوش آمدید
به جای اینکه برید بعضی فیلم ها رو دانلود کنید و بی خبر باشید از اینکه چه صحنه ها و ... داره، با خیال راحت فیلم های سانسور شده و قانونی رو از اینجا دانلود کنید
فیلم و سریال های متعدد دوبله شده، به زودی از این بلاگ
ما را دنبال کنید.
هر هفته 3 فیلم جدید.
⚠️این ورژن جدید رویداد ورلد آف تراک را پشتیبانی نمی کند⚠️
❗️اگر آپدیت کنید به Multiplayer کانکت نمی شوید❗️
‍ تغییرات نسخه 1.36 بتا در Ets2 :
نقشه:جزیره کورسیکا (Vive la France! DLC)
امکانات:پین های ناوبری اجتناب کنیدوسایل نقلیه جدید ترافیک عبوریراننده ها، کامیون ها و تریلرها در نقشه های مدیر قابل مشاهده استپشتیبانی کامل DX11ورودی زبان چینی و سایر زبان های غیر لاتین پیشرفت های ضد آلیاژ 
عمومی:تغییر کیفیت نور خورشید (HDR)تغییرات LP برای ترافیک عبوری ادیت عل
بسم الله الرحمن الرحیم
داستان های عجیبی از میزان مهربانی و رأفت شما شنیده ام
از داستان تهمت هایی که به شما زدند و خیانت هاوجسارت هایی که کردند ولی شما مظلومانه تر از پدرمان علی ع  مواد غذایی به صورت شبانه و مخفیانه برایشان آن هم کسانی که بنی هاشم بودند( ودرد اینجاست)میفرستادید ... حالا بماند چرا!
از داستان نهایت غریبی تان ولی غریب نوازی بدون وصفتان
از داستان آن حرزی که مانع ورود گناهکار به حرمتان شود و رأفت شما نگذاشت
از داستان آن شاعری که فق
شما رو نمی دونم ولی من دیگه توی بیان اون حس امنیت قبلی رو ندارم. آخ که پناهگاه دیگری نیست!
بلاگفای غیرقابل اعتماد
میهن بلاگ متروکه
بلاگ اسکای سرخود
پرشین بلاگ و ... فراموش شده...
و بقیه ای که نمیشه رفت سراغشون.
از سرویس های وبلاگ دهی خارجی هم اطلاعات خاصی ندارم و آیا اصلا می شه آرشیو رو منتقل کرد یا نه خدا می دونه.
دیشب حتی برای چند لحظه به کانال نویسی هم فکر کردم. برای منی که حرفهای کوچولو موچولوی زیادی تو ذهنمه گزینه بدی نیست ولی دلم رضا نمی ده!
ا
نوشته سون بیلین پیپل این د ورلد اند ای هو‌ تو فرندز. 
آی دلم میخاد استوری کنم بنویسم سون بیلین پیپل این د ورلد اند ای هو “نان”!!! هاها! حس مسخره‌ایه. 
مغزم ب هرحااااال ی چیزی پیدا میکنه که خودشو ازار بده. دچار بدبختی طلبی‌ام! (حالا میگم دقیقن منظورمو.) ولی برا این جمله اینکه امروز پس از اینکه خودمو نسبتا از هرچیزی رهانیدم، امشب به این نتیجه رسیدم واقعا دلم میخاد برم زندان!!! واقعا دلم میخادا! ینی درین حد ک مثن ی کاری کنم ی ی ماهی بیوفتم زندان بع
سلام خدمت همه مخاطبین
داستان برای بار چهارم رفت روی بازنویسی ، این بار بار آخره و دیگه باز نویسی نمیشه تا یک نسخه اش در اختیار دوستان به صورت مجازی و رایگان قرار بگیره تا بازخورد های شما رو دریافت کنه
داستان توی اولین نوشتن خیلی غیرواقعی بود ولی الآن بهتر شده و واقعی تر و عینی تر شده
داستانی که در این وبلاگ با شما به اشتراک خواهم گذاشت. داستان سرگذشت یک معلم سپاه دانشی در اواخر حکومت پهلوی هست.
داستان به پایان نرسیده و به مرور کامل می شود.
پس شاید به بعد از انقلاب هم کشیده شود.
داستان به زبان فارسی روایت شده ولی گفتگوی میان اشخاص، گیلکی است. 
در شیوه نوشتار گفتگوها به گیلکی به اصول نگارش بر مبنای حروف عربی که در فارسی نیز رعایت می شود پایبند مانده ام.
اگر پرسشی درباره شیوه نگارش در این داستان دارید با کمال میل پاسخگو هستم.
یکی از سنتهای خانه ما ، بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی است
این داستان گویی راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان. لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
مثلا اگر فرزند خانه از تاریکی می‌ترسد شب در داستان آقای علوی زهره به یک کمکان تاریک میرود و میترسد بعد چراغ  روشن میشود و معلوم میشود هیچ چیز ترسناکی وجود نداشت .
این روزها خودم رو اینطوری سرگرم میکنم:

به عبارتی بخش عمده ای از روزهام به این صورت میگذره:

ورزش: من؟ ورزش؟! از برکات کروناست بخدا:دی
سریال وست ورلد: عالیه واقعا! فیلم و سریالهایی رو که مغز آدم رو به چالش میکشند به شدت دوست دارم!
موزیک: موسیقی بخش جدایی ناپذیر از روزهای منه(:

+شروع کننده چالش: حریر بانو
نحوه ی ارسال مطلب برای قالب فیلم و سریال بلاگ تمز ، از آنجا که بلاگ فقط از یک نوع مطلب برای انتشار پشتیبانی می کند(مطلب استاندارد) و امکان ایجاد فیلدهای خصوصی برای مطلب بصورت دیداری نیست ارسال مطلب نوع فیلم و سریال سخت است.
مثلا وردپرس از چند فرمت مطلب پشتیبانی می کند ( استاندارد،دیالوگ،ویدیو،تصویر)، همچنین در وردپرس امکان اضافه کردن نوع مطلب شخصی هم وجود دارد و اینکه شما می توانید فیلد های مخصوص برای بلاگ تان ایجاد کنید.
ادامه مطلب
سلام
شعر «در امواج سند*» رو یادتونه؟ با این بیت شروع می‌شد:
به مغرب سینه‌مالان قرص خورشید نهان می‌گشت پشت کوهساران
فرو می‌ریخت گردی زعفران رنگ به روی نیزه‌ها و نیزه‌داران

احتمالا ترکیبی از تاثیر قسمت آخر فصل دوم وست‌ورلد** و شباهت وزن بیتی که بعدش تو عنوان یکی از پست‌ها دیدم به وزن این شعر، یه سیناپسی رو تو مغزم تحریک کرد که دیشب بعد از مدت‌ها یادش افتادم! جزو اون شعرای کتابای ادبیات بود که خاص بود برام؛ ترکیبی از حماسه و اندوه. احتمال
خب خب خب. می خوام یه داستانی رو که با دو تا از دوستای خوبم نوشتم رو بزارم.ولی برای اینکه ببینم اگه بزارم کسی می خوانتش؛باید به این پست نظر بدین و بگید که داستان رو بزارم یانه؟
راستی برید ادامه مطلب تا داستان رو معرفی کنم.
ادامه مطلب
*باهوشی بچه های نسل جدید*
_موضوع داستان: علمی فلسفی_

*داستان اول*
دختر کوچکى با معلمش درباره نهنگ‌ها بحث مى‌کرد.
معلم گفت: از نظر فیزیکى غیرممکن است که نهنگ بتواند یک آدم را ببلعد زیرا با وجود اینکه پستاندار عظیم‌الجثه‌اى است امّا حلق بسیار کوچکى دارد.  
ادامه مطلب
قالب فانتزی سبز با سبک متفاوت برای بلاگ بیان دارای ویژگی های رنگبندی خیره کننده ، ریسپانسیو صحیح ، بهینه سازی استاندارد، استایل سفارشی دنبال کنندگان و دیگر موارد که با کلیک بر روی دمو و دریافت مشاهده خواهید کرد.
ادامه مطلب
ما در بلاگ گیلی شاپ به بررسی و معرفی انواع صنایع دستی استان گیلان، انواع غذاهای محلی استان گیلان، انواع موسیقی سنتی و محلی استان گیلان و... می پردازیم. از این رو لطفا با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری از این موضوع به دست آورید. چراکه ما تصویر بسیار زیبایی از استان گیلان را در چشمان شما عزیزان به یادگار خواهیم گذاشت.
منبع: https://gilishop.ir/blog/
.
.
.
لینک های مرجع:

http://mediajx.com/story7037809/بلاگ-گیلی-شاپ

http://bookmark-dofollow.com/story5946254/بلاگ-گیلی-شاپ

http://socialmediainu
برای شرکت تو این پویش قصدی نداشتم. شاید اگر یکی دو سال پیش بود طومار بلندی از خدمات رو می نوشتم، ولی الان با فاصله گرفتن از فضای وبلاگ نویسی دلیلی برای اینکار نمی دیدم تا اینکه دیروز آقای صفایی نژاد خبر دادن که مدیر بلاگ خواهان مذاکرات رو در رو شده برای همین من هم یک سری درخواست لیست می کنم.1- ایجاد امکان دنبال کردن وبلاگ ها و هم چنین نمایش نظرات پاسخ داده شده یک نقطه قوت بیان در این چند سال بود. که من کلی از این دیدن این امکانات ذوق کردم. در راست
نوشته سون بیلین پیپل این د ورلد اند ای هو‌ تو فرندز. 
آی دلم میخاد استوری کنم بنویسم سون بیلین پیپل این د ورلد اند ای هو “نان”!!! هاها! حس مسخره‌ایه. 
مغزم ب هرحااااال ی چیزی پیدا میکنه که خودشو ازار بده. دچار بدبختی طلبی‌ام! (حالا میگم دقیقن منظورمو.) ولی برا این جمله اینکه امروز پس از اینکه خودمو نسبتا از هرچیزی رهانیدم، امشب به این نتیجه رسیدم واقعا دلم میخاد برم زندان!!! واقعا دلم میخادا! ینی درین حد ک مثن ی کاری کنم ی ی ماهی بیوفتم زندان بع
#خبر_خوب
سرویس دهنده وبلاگ ( میهن بلاگ ) به سایت کالا نیو اضافه شد
کاربران عزیز میهن بلاگ هم اکنون میتوانند از قالب های شیک و مدرن برای میهن بلاگ به صورت کاملا ( رایگان ) استفاده کنند
و لذت یک وبلاگ شیک و مدرن را تجربه کنند با بهترین سایت اراعه دهنده انواع قالب
قالب های سرویس دهنده موجود :
1- بلاگفا
2- بلاگ بیان
3- میهن بلاگ
سرویس دهنده وبلاگ بعدی ما چی باشه؟
لطفا در همین پست نظرتونا ارسال کنید
و بیشترین نظر برای آن سرویس دهنده آن سرویس دهنده انتخو
جدیدا می بینم خیلی ها بلاگ می نویسند که چقدر خوبه که نت قطع شده و همه مشکلاتمون حل شده و کانون خانواده مون گرم شده و خیلی خوش می گذره و ازین حرف ها !!! 
خوش به حالتون که همه مشکلاتی که داشتید با یه بی نتی حل شد 
من که از قبل بیشتر دارم وقت تلف می کنم و تا حالا تو عمرم اینقدر بلاگ نخونده بودم که تو این دو سه روزه خوندم ! 
من که در مقابل اینستاگرامم تسلیم نشدم ببین چطور معتاد بیان شدم ! 
حداقل قبلا به خاطر زبان سرم تو گوگل بود و به درد درسم می خورد ...
ال
سریال زیر همکف یکی از سریال های جدید است که قرار است به جای سریال به رنگ خاک پخش شود. در این قسمت بیوگرافی بازیگران سریال زیر همکف، عکس های سریال و اطلاعاتی در مورد این سریال را می خوانید.
بازیگران سریال همکف و داستان سریال
سریل زیر همکف از جمعه 22 آذر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و جایگزین  سریال به رنگ خاک می شود.
داستان سریال
در خلاصه داستان سریال زیر همکف آماده است: زندگی قانون‌های زیادی داره، ولی به نظر من مهمترینش اینه که راحت، نه بگ
بر اساس یک داستان کوتاه از نویسنده یونانی آنتونیوس Toumanidis، و با الهام از پری دریایی کلاسی توسط کارلو Collodi، این فیلم در حال نوآوری داستان پینوکیو است.
داستان پینوکیو از قرون وسطی و سالهاس که ارائه شده است. در همین حال، در داستان جدید ، در نیویورک، کارل بوچلر کارآگاه با یک قاتل سریال با نام Geppetto روبرو خواهد شد که قربانیان خود را به پیکرهای انسانی تبدیل می کند. کارل، با کمک یک استاد مطالعات ایتالیایی، کشف می کند که داستان پری واقعی است و با خون ن
سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان...) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید
قالب جدید وبلاگ | قالب وبلاگ
قالب-جدید-وبلاگ
از شما دعوت می شود از این قالب وبلاگ زیبا برای وبلاگ خود استفاده نمایید ، قالب وبلاگ جدید برای سیستم های بلاگفا ، بلاگ اسکای ، میهن بلاگ ، لذا از این طریق، از همه ...
قالب وبلاگ بلاگفا - قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb blogfa weblog theme blogfa template blog . قالب بلاگفا | قالب وبلاگ بلاگفا | قالب جدید 
قالب بلاگفا جدید قالب عاشقانه برای وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب سه ستونه بر
این محمد هم که با یه توییتی شیلنگ عن رو گرفت به هیکل ما که آقا هر ایرانی یک بلاگ و هر بلاگ یک "تراوشات ذهن من" . ولله من اونموقع که بلاگ زدم اصلا کسی تراوشات ذهنی نداشت. کاملا یونیک و یونیکورن وار این اصطلاح به ذهنم رسید و بر عرصه این پیکر بلاگ آن را حک نماییدم. آری این بود از داستان تراوشات 
حالا که ممد گیر داد و نخوایم زیر بار این تیپیکالیسم له بشیم عوضش کردم گذاشتم "پسماند های کورتکس های مغزم". هم خارجی تره هم یونیک تر تا که همسایه نگوید که تو در
«اسفار کاتبان» اثر ابوتراب خسروی.
ابوتراب خسروی در این کتاب سه داستان متفاوت رو به طور موازی پیش می‌بره. داستان سعیدِ مسلمان که پروژه‌ی درسی مشترکی با اقلیمای یهودی داره؛ داستان شدرک یهود و زلفا جیمز که سال ها بعد به دنبال نیمه‌ی گمشده‌ی جسد شدرک میگرده؛ داستان احمد بشیری و شیخ یحیی کندری و شاه منصور که آخرین پادشاه سلسله‌ی خودش بوده.
توی این کتاب، نویسنده با مهارت فوق‌العاده‌ای سه داستان با سه سبک متفاوت رو به نگارش دراورده. داستانی ب
در تاریخ 4 آبان 98 - نام داستان کوتاه : شیدایی یک بمب
1. داستانم برنده گواهی رسمی جشنواره شد
2. داستانم به عنوان داستان شایسته تقدیر در کتاب مجموعه داستان "مشق عشق" چاپ شد

برشی از داستان:
به نظرم گاهی وقت‌ها رفاقت یعنی رفیقت رو بکشی، قبل از اون که غم نامردی روزگار اون رو بکشه!- بازپرس: پس شما قاتل زنجیره‌ای هستی؟ زنجیره‌ای تر از همسایه‌تون.- من؟! نه! حقیقت اینه که من قاتل نیستم ولی کشتن آدم‌ها رو دوست دارم! تا حالا 33 نفر رو کشتم. با طناب، چاقو، اس
قالب وبلاگ سه ستونه امام حسین
کلیک کنید:

قالب وبلاگ امام حسین | قالب وبلاگ - 
/قالب-وبلاگ-امام-حسین/
قالب وبلاگ حرم امام حسین (ع) ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اسکین ارائه گردید. قالب وبلاگ امام حسین (ع)، قالب سه ستونه با موضوع میلاد و تولد امام ...
مرجع ابزار و قالب های مذهبی باشهدا - قالب سه ستونه امام حسین
قالب-سه-ستونه-امام-حسین
قالب سه ستونه و زیبای امام حسین (ع) مخصوص بلاگفا،میهن بلاگ ، پرشین بلاگ و پارسی بلاگ. قابل توجه دوستان ع
سنتهای خانه ما
بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی
راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان
لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
قالب نوشتار بلاگ بیان در عین سادگی حرفه ای و زیبا ساخته شده برای نمایش نوشته های روزانه شما در یک قالب جذاب و خواندنی که کاربران شما را مجذوب خود خواهد کرد.
برخی از ویژگی های قالب نوشتار بلاگ بیان
ریسپانسیو عالیاین قالب به زیبایی از وضوح بالا تا تلفن همراه با وضوح پایین به زیبایی نمایش داده می شود.
پشتیبانی از نشانه های مطلببه راحتی اسلایدرهای ویدیویی ، صوتی ، تصویر و گالری را با استفاده از نشانه های مطلب نشان دهید. ادامه و دانلود قالب
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
دیشب به داستان کوتاهی از جان اسکالزی نویسنده‌ی معروف جنگ پیرمرد برخوردم، که خوندم و به نظرم جالب اومد.
تا نیمه‌های دیشب ترجمه‌ش کردم و تا نیمه‌های امروز ویرایش. تقدیم.

پ.ن) و البته با این خبر که مشغول کار روی داستان کوتاه دیگه‌ای هم هستم.

داستان کوتاه وقتی ماست حکومت را به دست گرفت
دانستنی های بیمه ای بلاگی است که با هدف افزایش دانش بیمه های بازرگانی نزد عامه مردم در آذر ماه 1398 تاسیس شده است.
بنای این بلاگ بر اساس پرسش و پاسخ نهاده شده است.
بدین صورت که مطالبی در خصوص زمینه های مختلف بیمه های بازرگانی در بلاگ منتشر می شود و هر کس سوالی در مورد آن موضوع دارد سوالش را در قسمت کامنت درج کرده و منتظر پاسخ نویسنده بلاگ یا هر شخص آگاه دیگری می ماند.
قالب دو ستونه بلاگ بیان ریسپانسیو و بهینه شده برای موتورهای جستجو
دوستان لطفا حمایت کنید اگه تعداد فالوورام به 60 برسه یه قالب 3 ستونه ریسپانسیو و حرفه ای با 3 تا رنگ مختلف کد نویسی کردم که کدشو رایگان براتون قرار میدم
اگر هم تعداد لایک های این پست به 30 برسه 8 تا رنگ بندی مختلف برای این قالب آماده کردم که کدشو براتون قرار میدم
ادامه مطلب
خب گفتم همش که قرار نیست براتون داستان های ترسناک طولانی طولانی بزارم که وسطشم حوصلتون سربره!!
این بار اومدم با داستان دو جمله ای بترسونمتون:)
داستانی رو که در زیر قراره بخونین اثر فردریک بروان است که در سال 1948 نوشت ...
اخرین انسان زمین تنها در اتاقش نشسته بود که ناگهان در زدند!!
خب زیادی ..شعره ولی هرزگاهی تنوع هم تو پست هامون خوبه بنظرم :)
امروز دوشنبه دوم دی ماه ...
از یکی مجلات داستانی بهم پیشنهاد شد براشون داستان بفرستم. یکی از داستان هام رو ویرایش کردم و فرستادم. امیدوارم پذیرش کنند و چاپ بشه... خیلی هیجان زده ام... دو سه ساعت هم داشتم روی داستانم کار می کردم. یعنی واقعا دارم تلاش می کنم و راه پیدا می کنم برای چاپ داستانها.‌..خیلی هم ازم انرژی میبره... باید چند تا داستان دیگه هم بنویسم. 
برای دیدن لبخند تو همه ی تلاشم رو می کنم...
بالاخره بعد از نزدیک هشت ماه چشم انتظاری، امروز خبر گرفتن مجوز چاپ کتابم صادر شد. مجموعه ای از بیست داستان کوتاه که خیلی رویشان کار کرده ام. شاید اغراق نباشد بگویم روی یک داستان سه صفحه ای صد هزار تومان هزینه کرده ام. از هزینه نقد و وقتی که روی هرکدام گذاشته ام و کلاس هایی که بابت آموزش داستان گذرانده ام و ...
ادامه مطلب
کتاب صوتی زن زیادی جلال آل احمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audiobook › داستان-
کتاب صوتی زن زیادی اثر جلال آل احمد    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audioboo
یکی از کتاب های که این ماه تمام کردم ناطور دشت بود ناطور در معنای نگهبان هست و معنای اسم کتاب می شود نگهبان دشت ولی بروقتی این کتاب 300 صفحه ای را می خوانید اصلا در هیچ جای کتاب حرفی از نگهبان و دشت نیست و اینکه چرا اسمش اینجوریه برای منم سواله اخه اصلا خیلی نزدیک به مفهومم نیس واقعا چرا /....نمیدانم....
داستان درباره پسر نوجوانی است به اسم هولدون کالفید و کل داستان در 2-3 روز اتفاق افتاده و هولدون به عنوان راوی داستان هست و داستان را تعریف می کند.
ام
نیمه داستان، صفحه ۶۴.
همان تار مویی که لابلای داستان خواندن برایت، غنیمت گرفتم و لای کتاب گذاشته بودم دلم را لرزاند و آیا اینکه دلم را لرزاند، تعبیر درستی است وقتی جای ادامه دادن داستان حالا دراز کشیده‌ام توی تراس و نشسته‌ام به خیال؟

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آلیس در سرزمین عجایب